Мајтап

Виц: Со земјоделски


Што студираш?

Земјоделски.

И што ќе работиш после?

Овчарка со диплома ебате!

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top