Мајтап

Виц: Сите жени го сакаат

Двајца другари се надмудруваат:

Брат, дали знаеш што е тоа: долго е 15 сантими, има глава и сите жени го сакаат?

Знам, банкнота од 100 долари.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top