Мајтап

Виц: Сингл за Нова Година


Брат, до кога ќе бидеш ти сингл за Нова година?

А што да правам? Гледаш дека жените се како паркинг местата. Убавите се секогаш зафатени, а слободни останале само оние за лица со посебни потреби.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top