Мајтап

Виц: Што е иронија?

Синот го прашува таткото:
Тато, што е тоа иронија?Таткото:
Иронија е, сине, што се викаш Милан, а навиваш за Јувентус.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top