Мајтап

Виц: Шефот и секретарката


Се јавува шефот кај секретарката:

Ало, Маре, шефот тука. Да не се има некој идиот јавено сабајлево?

Не шефе, вие сте првиот.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top