Мајтап

Виц: Сето ќоро


Одмаздата е ладна и слепа.

Правдата е слепа.

Љубовта е слепа.

Сето ќоро, у пичку матер.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top