Мајтап

Виц: До сексот е


Си доаѓа мажот дома и прашува:

Жено, што има за ручек?

Зелка.

Аман бре, некни зелка, вчера зелка, денес пак зелка! До кога?

Додека онадиш како зајак, дотогаш ќе јадеш како зајак.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top