Мајтап

Виц: Секси изненадување

Една жена и се жали на пријателката:

Мажот ми е одвратен! Нонстоп зборува за неговата мајка, мама ова, мама она, мама така готви, на мама она и се допаѓа.

Треба да го потсетиш дека и ти си жена, та да ти обрне внимание. Облечи нешто секси и изненади го.

Вечерта мажот се враќа дома, а жена му го чека во црна чипкана долна облека, црна проѕирна наметка и црни ракавици. Мажот извикува:

Оф леле! Целата си во црно! Да не и се случило нешто на мама?

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top