Мајтап

Виц: Секс за на одмор

Блажо и Фата решиле да собирет пари за одмор. Купиле касичка, и ја ставиле в спална, и решиле секогаш ко ќе имет секс, да клат по 100ден.

Дошло време да одат на одмор, и ја отварeт касичката, да видат колку пари собрале … Блажо глеат внатре по 100ден, ама и многу по 500, и по 1000 денари.

Фато мори, шо се овие пари, ами јас клавав само по 100 денари?

Ами Блажо, не се сите ко тебе стиснати!

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top