Мајтап

Виц: Секс во тројка

Се среќаваат двајца пријатели во град и едниот го прашува другиот:
– Пријателе ти сакаш ли секс во тројка?
– Ехеее, не да сакам…животна желба ми е.
– Е па, одма трчај дома!

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top