Мајтап

Виц: Секс и гледање в очи

Прават муабет две пријателки:

Го гледаш ли сопругот в очи додека имаш секс?

Еднаш го гледав така и беше страшно.

Зошто?

Па, стоеше на врата од спалната со ловџиска пушка в раце.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top