Мајтап

Виц: Родителска математика


Синот го прашува таткото:

Тате, уште колку има до Нова Година?

Таткото му враќа:

Околу 2.000 денари, сине.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top