Мајтап

Виц: Рибарски парадокс


Бејби, овој мојот за нигде е направен.

Зошто ма?

Порано постојано ми даваше убави подароци. Откако се зеодвме, престана со тоа.

Маче, си видела ли ти некој рибар да и дава црвчиња на рибата откако ќе ја фати?

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top