Мајтап

Виц: Расолница за цуците


Две цуци седнати во кафуле, им ја носи келнерот нарачката.

Ало, дечко, порачавме два ледени чаја! Што е ова?

Леден чај од зелка, девојки. Дома го викаат расолница.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top