Мајтап

Виц: Раат да се немало


Жената го буди сопругот:
Пероо! Перо бее!
Кажи.
Разбуди се. Зборуваш во сон.
Аман жено! Остави ме барем на сон да кажам нешто.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top