Мајтап

Виц: Простачки муабет


Типот на типката:
Аууу, колку си здебелена!
Простак еден! Така ли се зборува со жена?
Ах, извини, на твои години мислев дека не ти е важно.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top