Мајтап

Виц: Проблемите пред врата

Уште нема никакво подобрување во вашата здравствена состојба. Нели ви реков без нервози? И кога ќе се прибирате дома, проблемите да ги оставате пред врата.

Да докторе. Ама никако не можам мажот ми и свекрва ми да ги натерам да спијаат во двор.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top