Мајтап

Виц: Полиција, удари ја сам две кокошке


Ало ! Полиција ? Удари ја сам две кокошке , што да праву?

Помести ги на страну да не сметав у сообраќај и не не замарај сс глупости!

А сс њино Пежо што да праву ?

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top