Мајтап

Виц: Полицаец и струмичанец


Полицаец сопира струмичанец: Возевте пребрзо документи молам.

Струмичанецот: Еее далдисал см, не см забакардисал.

Полицаецот: Documents, please!

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top