Мајтап

Виц: Појам стока

Што работиш?
~Појам стока.
А значи сточар си?
~Не бре, келнер сум.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top