Мајтап

Виц: План Б


Влегува Перо во аптека и прашува:

Колку се апчињата за „следниот ден“?

3000 денари!

Само едно ми треба, не цела кутија.

Да, де, 3000 денари е апче.

Ништо тогаш, дај ми пелени.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top