Мајтап

Виц: Пијанчење после развод

Оди разведен маж на лекар кај матичниот:

Докторе, откако се разведов со жена ми, почнав многу да пијам. Чаре?

Колку време се случува ова?

Па, околу 6 месеци.

Време е да престанеш да славиш за разводот, брат.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top