Мајтап

Виц: Пијан во такси

Рано сабајле, после целовечерна пијанка, Трпе јако напиен, влегува во такси:

Брат, ќе не однесеш ли двајцата до автобуска станица?

Ама господине, вие сте сам.

Ееее! Ами ти нема да идиш?

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top