Мајтап

Виц: Опиши го животот

На интервју за работа:

Ајде опишете ни како го гледате вие животот, со ваши зборови.

Може да се пцуе?

Не.

Тогаш немам што да кажам.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top