Мајтап

Виц: Од различен агол

Во кафуле…
Жена:
– Како ме гледа, пали цигара, нервозен е. Сигурно многу му се допаѓам.
Маж:
– Да ти ебам Реал, само него не го фатив!!! Види ја козана како зјапнала во мене.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top