Мајтап

Виц: Нова поза


Мажот ја кандисува жената:

Срце, ај да пробаме некоја нова поза!

Нова поза? Може, ти застани над мијалникот во кујната, а јас ќе се оптегнам на каучот пред телевизорот.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top