Мајтап

Виц: Ноќта пред гинеколог


Во спалната. Мажот се врти кон жената со насмевка, но таа му возвраќа:
Разбери ме вечерва драги, утре треба до одам на гинеколог и не треба…
Тој налутено се врти на другата страна, но по кратко време пак се врти кон неа со зборовите:
Ама на стоматолог нема да одиш, нели?

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top