Мајтап

Виц: Ноќна виршла


Тато, тато, ти ли јадеше виршла ноќеска?

Не бе, сине, оти?

Па, на твоето шкафче во спалната уште стои најлончето од виршлата.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top