Мајтап

Виц: Незаситна жена


Докторе, помагај, не можам да ја задоволам жена ми.

Како бе?

Така, ми бара по десет пати на ден.

Што ти бара?

Евра, докторе, евра!

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top