Мајтап

Виц: Неизвесноста убива

За еден маж нема поголем стрес од тоа кога жената ќе го прегрне без причина, со зборовите :
Уф, срце мое, колку многу те сакам!
Одма на ум му паѓаат триста работи: Автомобилот, парите, скапа облека, ненормално скапи чевли, бабата ќе доаѓа на гости. Неизвесноста убива!

Loading...
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top