Мајтап

Виц: Намачен административец


Си оди дома човек вработен во јавна администрација, па ја прашува жената:

Жено, што ми стави сабајле во кафето?

Аааа, ти го направив појако сабајле. Ставив две лажички кафе. Зошто?

Ужас! Се изнамачив на работа денеска. Цел ден око не можев да склопам.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top