Мајтап

Виц: На прв состанок


Маци, како помина на првиот состанок со типчето?

Остави маци, скрос закочен тип.

Како, ма? Зошто?

Е така. Седнавме во кафуле и наместо да го извади мобилниот, тој почна да ми прави муабет.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top