Мајтап

Виц: На бензиска


Влегува маж кај шефот од една бензиска и вели:

Ви требаат ли работници на бензискава?

Шефот: Не. Дури имаме вишок вработени во моментов.

Е па, ќе дојде ли некој конечно да ми наполни бензин, пола саат чекам!

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top