Мајтап

Виц: На 11 Октомври


Учителката испрашува пред празникот 11 Октомври:

Ајде Марио кажи што се случило на 11 Октомври?

Немам поим наставничке, јас секој ден по Партизанска идам на школо.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top