Мајтап

Виц: Муабет пред спиење

Мажот заковал клинец во ѕидот, го закачил огледалото на него и гледа дали е стабилно. Жена му стои до него и го прашува: Зошто само со еден клинец?

Доволно е еден.

Штом производителот ставил две дупки, значи треба да се искористат и двете.

Ај после кога ќе си легнеме кажи ми го ова.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top