Мајтап

Виц: Мажот и каишот


Ќерко, слушај мама да ти даде еден совет.

Кажи мамо.

Мажот ти е како каиш, мораш да го држиш стегнато. Ако го олабавиш, веднаш ќе влезе во друга дупка.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top