Мајтап

Виц: Машки маки


Разговараат двајца пријатели.

Замисли само секој ден кавги и расправии со жената. Де креветот не сум го наместил, де кучето не сум го прошетал, де ѓубрето не сум го изнесол, де малку пари сум заработувал.

Не ја бива пријателе работата ! А шамари не помагаат ли ?

Аааа не не !Фала му на бога, не ме тепа.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top