Мајтап

Виц: Македонска плата

– Месо јадеш ли?
– Не.
– А риба?
– И риба не јадам.
– На вегетаријанска храна ли си?
– Не бе, на македонска плата сум.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top