Мајтап

Виц: Кумановец во кафана


Кумановец оди во Скопје во кафана.

За мене цезар салата.

Сакате сос?

Сос ракију.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top