Мајтап

Виц: Крај на школска година


Таткото го прашува синот:

Синко, ближи јуни, крај на школска година. Како ќе ја завршиш учебната година?

Тато, ти си фудбалер, ќе ти кажам, ќе ме разбереш. Решив да го продолжам договорот со клубот од минатата година на уште една сезона.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top