Мајтап

Виц: Кондоми со сериски броеви


Брат, знаеш ли дека на кондомите има сериски броеви?

Првпат слушам.

Па од кај ќе знаеш. Едни те исти кондоми со месеци носиш во новчаникот, а никогаш не си ги употребил.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top