Мајтап

Виц: Комшискок предупредување

Двајца старци прават муабет:

Комшија, имам проблем со жената.

Каков проблем бе, комшија? Ајде кажи, ако можам да помогнам.

Многу секс ми бара. Секој ден ми бара да ја сексам. А јас човек во години, не можам.

Е па, комшија, кој ти е крив. Нели убаво ти реков да не се жениш со грда жена, ќе нема кој да ти помогне.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top