Мајтап

Виц: Која чија е


Темна ноќ. Автомобил паркиран веднаш до тротоарот. Во него двајца страсно се бакнуваат.

Човек минува покрај автомобилот и почнува да чука на стаклото.

„Што сакаш бе? Колата е моја, не е твојата!“, налутено извикува човекот од автомобилот.

„Колата може е твојата, но жената е моја!“

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top