Мајтап

Виц: Ќе ти помине


Докторке, имам покачено расположение. Си одам по кафани, си пијам ракија и вино, си пејам на глас. Од што може да ми е?

Охоо! Тоа ти е од платата. Без гајле, многу брзо ќе ти помине.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top