Мајтап

Виц: Како настануваат децата?

На училиште, наставничката ги прашува учениците како настануваат децата.

Мене ме донел штркот, вели Мери.

Мене ме симнале од интернет, лупа Марио.

Мене ме купиле од болница, вели Катето.

А малиот Трпе: Учителке, ние сме сиромашни, кај нас дома тато сам навечер си ги прави децата.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top