Мајтап

Виц: Како е инструкторот?

Докторе, како е инструкторот?
Многу лошо, само што се разбуди од кома, има скршени ребра, целиот е со набиеници. Со други зборови, нема да оздрави во скоро време.
А може ли да разговарам со него?
Нема шанси. Ако сакате нешто да го прашате, кажете, јас ќе му пренесам.
Па, прашајте го дали сум положила градска.

Loading...
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top