Мајтап

Виц: Какање на кампување

Го носи таткото синчето на кампување, па додека седат околу огнот, малиот му вели:

Тато, мене ми се кака!

Оди какај бе сине.

Кај да одам?

Кај сакаш. Убавината на кампувањето е што можеш да сериш кај што сакаш, никој не ти прави проблем.

Оди синчето и се враќа по десет минути.

Кај се покака бе сине?

Во колата!

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top