Мајтап

Виц: Каде за Нова Година?

Каде ќе славиш Нова Година?

Дома, со семејството…

Браво! Секогаш сум велела дека дома е најубаво!

А ти?

Оф, маки ние. Десет дена на Малдиви, ол инклузив.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top