Мајтап

Виц: Качување на прв состанок


Мајката:

Ќерко, мила, немој да дозволи дечкото да ти се качи уште на првиот состанок, оти мама ќе биде многу тажна и ќе плаче.

Ќерката:

Без гајле, мамо, јас ќе му се качам, ич не се секирај.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top