Мајтап

Виц: Јапонска храна


Вика синот на мајката:

Мамооо, што да вечерам?

Јапонска храна!

Јапонска?

Да. То шо има.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top